Read 84 stories in the category In Albanian @ Menonthenet.com's Gay Erotic Stories

Menonthenet.com Gay Erotic Stories. Last updated Dec 09, 2023 - Home of 21241 erotic stories

Your Cookies are not enabled. You will not be able to register or login to your profile.

Category: In Albanian

84 stories available

Sort articles by:

2009

Miku i vjeter

by Arbi3x

Jul 15, 2009

A story about a lost love... read more

shoku i dhomes me gjen me kar artificial ne byth... read more

Me Edonin ne Paris

by pallues

Apr 24, 2009

Me Edonin ne ParisMe Edonin isha njohur ne nje faqe interneti. Ishte 25 vjeç dhe nuk kishte pasur asnjehere marredhenie seksuale me nje mashkull, perveç disa puthjeve me nje shok gjimnazi. I mungonte guximi qe ta provonte ne Shqiperi dhe akush nuk e dinte qe i pelqenin meshkujt.Une isha 30 vjeç dhe kisha mjaft pervoje me meshkujt, ngaqe kisha kohe qe jetoja ne France. M’u desh ca pune per... read more

2008

Silvio

by Arbi3x

Dec 17, 2008

Me Silvion u njohem ne plazh. Po dilja nga apartamenti im, kur ai po zbriste shkallet. Mbeta i shtangur nga bukuria e tij.Edhe ai e vuri re veshtrimin tim te pafytyre, sepse i kisha ngulur syte sikur do ta perpija. Miremengjes,- me tha italisht dhe une iu pergjigja me tenjejten gjuhe. Atehere u cel ne fytyre dhe u njohem. Ai quhej Silvio dhe kishte ardhur tek disa miq te familjes per te kaluar... read more

Djaloshi i arkave

by Arbi3x

Dec 04, 2008

Djaloshi i arkave Kur po kthehesha ne shtepi, ndalova ne pazare te blija disa fruta. Me qe po afrohej mbremja shitesit po mblidhnin mallrat e tyre, duke i vendosur ne arka, qe t'i kishin gati per neser. Aty ishte dhe nje djale i ri, me nje kapele I love NY, i cili po punonte duke transportuar arkat boshe. Dukej djale i qeshur dhe shitesit benin shaka me te. Kur me pa mi nguli syte e pastaj... read more

Studjoja ne Paris dhe sapo kisha mbaruar vitin e dyte te shkolles. Kisha shkuar per te pare nje mikun tim ne Lion dhe po kthehesha me tren per ne Paris. Si shumica e studenteve, nuk kisha marre trenin e shpejte per te kursyer ca para dhe ne trenin rajonal nga Dizhoni ne Paris hyra ne nje vagon ku ndodhesha veten une. Ishin oret e vona te nates dhe mesa dukej askush nuk udhetonte ne ate ore te... read more

2007

Nje djale i jashtezakonshem (Nata e pare) Kete emer ia kishin vene shoket, sepse kur e shikoje dukej si amerikan. Flokeverdhe te prera shkurt, trup te mbushur dhe sy te kalter e benin nje djale shume te hijshem. Vajzat vdisnin per te dhe ai kishte kaluar mjaft prej tyre. Por mesimeve nuk ia varte shume, keshtu qe kur mbaroi shkollen e mesme, nuk vazhdoi dot me tej. Mbeti disa kohe pa pune dhe... read more

2006

Kursi i shoferave

by Arbi3x

Dec 14, 2006

Ate mbremje isha nisur per nje dasem ne Shkoder. Nuk e kisha me shume qejf, por miku kishte ngulur kembe e nuk desha t'ia prish. Nga Tirana u nisa relativisht vone, duke e gjetur dielin shume rpane te perenduarit.. Tek unaza e Zogut te Zi, pash nje djalosh me nje çante shpine , qe po priste ndonje makine te rastit. Mu duk djale i mire e vendosa ta marre. Kur makina luksoze, me targe te huaj,... read more

Nje djale burreror

by Arbi3x

May 24, 2006

Sapo isha kthyer ne shtepi, dhe po beja nje dush per te hequr djersen, kur zilja e telefonit tringelloi. E lash te binte pa çare koken se kush ishte, por ajo vazhdonte me kðmbengulje. Atehere dola nga banjo dhe shkova tek telefoni. Pyeta kush ishte e me tha se ishte Nardi. Vrava mendjen per nje çast per te kujtuar se ç’me thoshte ky emer, por asgje. Atehere Nardi me kujtoi se ishim njohur ne... read more

Eter dhe bij

by Arbi3x

Apr 27, 2006

Grigori e dinte se tani ditet e lumtura kishin perenduar. Megjithese perpiqej te mbahej sa me mire por megjithate ishte ndeshur gjithenje e ne deshtime. Keshtu me se fundi e fjeti mendjen. Ishte e kote te harxhonte emocionet e tij per t'u deshperuar me nje deshtim te ri. Djem te bukur kishte shume dhe ai mjaftohej per t'i soditur ose per t'i "nuhatur" kur i kalonin prane. Ndonjehere ndonjeri... read more

Kamarieri

by olidi25

Apr 05, 2006

Ne zakonisht punojme deri ne oren 5. Ndonjehere rrime edhe me shume, por pergjithesisht si fondacion qe jemi, te gjithe gjejne rastin te largohen me pare. Ne katin perdhes eshte nje lokal i mire dhe atje pijme kafen. Por kur kemi pune e porosisim me telefon dhe Tani, kamarieri i papertueshem na i sjelle dhe na i shperndane me delikates si nje kamarier klasi i ndonje lokali luksoz. Me te tallemi... read more

Nje djale i guximshem

by Arbi3x

Feb 11, 2006

Mengjesi i vaket i asaj dite, sikur derdhte mbi mua nje arome dehese. Po ecnja ngadale, megjithese isha vone per pune, por nuk me shkohej. Do te desheroja te shetisnja nga liqeni e te merrnja rreze , qe ate dite ishin me bollek. Autobuzi kishte arritur dhe une shpejtova pak hapin qe ta arrija. Kur nje djale me biçiklete, qe po kalonte aty prane, me buzeqeshi dhe pershendeti me koke. Megjithese... read more

Prova e pare

by Arbi3x

Feb 07, 2006

Kisha mbetur pa leke, keshtu u detyrova te zbrisnja ne qender per te terhequr rrogen nga banka. Pasi i mora shpejtova per ne stacionin e autobuzit, te cilin e gjeta plot njerez nga qe makinat jane te rralla keto dite. Me se fundi autobuzi erdhi, por ishte i mbushur sa me s’behet. Pasi zbriten pak vet, te gjithe sulmuan te hipnin, gje qe pa e menduar e bera edhe une. Por kur pas shtyrjesh sa anash... read more

2005

Pushimet ne fshat

by Arbi3x

Nov 16, 2005

Nardi kishte kohe qe nuk kishte shkuar tek gjyshrit ne fshat. Prej andej ishin larguar te gjithe, vetem gjyshi me gjyshen kishin mbetur, pasi ishin mesuar atje. Prinderit e nxisnin te shkonte se pleqeve iu behej qejfi, por Nardi justifikohej se s’kishte ç’te bente, njeri nuk njihte e si do ta kalonte kohen. Prindet i thonin se atje ishte qetesi e mund te studionte per konkursin, kurse ketu i... read more

Djali me syze

by Arbi3x

Oct 26, 2005

Me kane pelqyer gjithemon djemte me syze. Ato me duken delikate e mbi te gjitha lentet ia zmadhojne syte e keshtu duken me te hijshem. Megjithate nuk me kishte rene rasti te kisha te beja me to. Por nje mengjes qe isha vone per ne pune, nuk po mbund te hipja nga qe autobuzat ishin plote me njerez. Keshtu qe u shtyva edhe une e me se fundi u ndodha pas nje djali me syze, me shtat pak me te vogel... read more

Bjondi i Autobuzit

by Arbi3x

Oct 21, 2005

Shume raste njohjesh krijohen ne autobuz, veçanrisht kur ai eshte i mbushur plot. Nje dite duke u kthyer nga zyra ne nje stacion hypi nje djalosh flokeverdhe dhe shume simpatik. Autobuzi ishte i mbushur dhe ai mezi qendronte tek shkallet e daljes. Pasi pasoi bileten hodhi nje sy nga autobuzi me shprese se mos gjente ndonje cep me te mire, por ishte e kote. Po e shikoja me kurreshtje kete djalosh... read more

Doya Doya Sikti

by burhancanan

Sep 04, 2005

Ýstanbul’da yaöùyorum. Gûzel erkeklere bayùlan bir erkeêim. Erkeklerle yataêa girmek ve onlarla seviömek sanùrùm tarifi imkansùz zevklerden biridir. Eêer erkek erkeêe seks yapmanùn tadùnù almayan varsa bûyûk fùrsat kaçùrmùö demektir. Kadùnlarù da ihmal etmiyorum. Hatta gûnûmûzde kadùnlar erkek erkeêe seks yapan erkeklerle birlikte olmayù tercih eder hale geldiler. Onlarda arayùö içindeler ve... read more

Komleshi

by Arbi3x

Jul 31, 2005

Toni kishte tre vjet qe jetonte ne Amerike. Si me shaka i kish rene llotaria dhe ishte zhvendosur atje. duke qene se merrej me programet e informatikes kishte gjetur nje pune te mire, megjithese tani rrezikohej nga ardhja e indianeve qe ishin asa ne kete fush. Por kete vite e kishte marre malli per shtepine e prindet e kishte ardhur qe t'i shikonte. Shtepine e kishte ne periferi e keshtu i binte... read more

Forcat Speciale

by Arbi3x

Jul 27, 2005

Gimi eshte fqinji im. Ai u kthye para pak ditesh nga Iraku ku kish qene me sherbim me forcat speciale. Ishim rritur bashke, megjithese ai ishte nja dy vjet me i madh se une. Nga ballkoni im e shihja se si merrej me ngritje peshash, gje qe e kishte bere ta kishe zili per trupin e tij te bukur e gjithe muskuj. Kur hidhte mbi vete koven e ujit te ftohet, trupi fillonte te shkelqente dhe dukej si... read more

Jete e veshtire

by Arbi3x

Jul 13, 2005

Te udhetosh me autobuz keto dite te nxehta vere eshte nje tortur e vertet. Kjo behet akoma me e padurueshme kur autobuzi eshte i mbushur me njerez. Te gjithe perpiqen te zene ndonje qoshe dritarie qe te fryje e te ralloje djerset qe rrjedhin çurk. Tek stacioni i trenit hipen edhe shume njerez qe e beri me te pasurueshme udhetimin. Kjo na ngjeshi pas njeri tjetrit edhe me shume. Qe atehere qe... read more

Te njohesh veten

by Arbi3x

Jun 30, 2005

Jeta nen pallatin e Stefit ishte shume e zhurmeshme. Kafet ishin te mbushur me te rinj e te reja te cilet deri vone freskoheshin me muhabete duke kembyer te rejat me te fundit te kryeqytetit. Stefi zbriste ndonjehere e bashkohej me shoket, por ne pergjithesi i pelqente vetmija e keshtu kenaqej duke lexuar ndonje liber se sa te merrej me thashethema. Here here vetmine e tij e nderpriste telefonata... read more

Grushti

by Arbi3x

Jun 21, 2005

Sot eshte nje dite e mbare. Kisha bere nje kerkese per vize italiane dhe ja ku pas dy oresh po dilja nga konsullata plot gezim. kalova rrugen dhe ndalova te nxiznja nje cigare, nga qe me ishte çare hunda ato ore qe kisha qendruar mbrenda dhe nuk mund te pija. Kur prane meje po kalonin dy djem njeri prej te cileve dukej shume i nxehur dhe nuk e kontrollonte veten. "Po ty ç'te duhet se ç'bej une,... read more

Ushtari

by Arbi3x

May 02, 2005

Ushtari Ate pasdite dielli shendriste fort. Rruga ishte e mbushur me makina te cilat nguteshin sikur ishin ne nje gare. Ndalova buze trotuarit, duke pritur qe te ndalej furrija e tyre, ndoerkohe qe nje ushtar desh te kalonte. E ndala, duke i thene qe te priste dhe ai ndali. I thash se ishte e rrezikshme te kalonte rrugen ne ate levizje dhe ai e pranoi. Kur dolem ne anan tjeter me tha se kishte... read more

2004

Djaloshi imire

by Arbi3x

Sep 08, 2004

Djaloshi i mire Nje dite , kur kthehesha ne shtepi pash para deres nje pirg te madh me thase gelqerje, rere e zhavor, çimento e materiale te tjera ndertimi. Aty ishin edhe dy puntor. Njeri mesoburre, qe duhet te ishte ustai dhe tjetri, nje djalosh qe dukej si i liruar nga ushtria nga qe mbante te veshur nje uniforme ushtarake. -Ç’behet ketu?-pyeta dhe djaloshi me tha se po benin disa... read more

Kushuriri i dashur

by Arbi3x

Jul 09, 2004

Isha ende mjaft i ri kur mesova se nuk isha si gjithe te tjeret. Kjo me ndodhi kur u gjenda midis djemeve qe po laheshin ne lume, dhe hijeshia e tyre me tundoi. Ishin te rinj ne mos te bukur se paku burreror dhe kjo ne nxitete kaq shume sa fillova te mendoj se te gjithe perreth e kuptuan qe me pelqente te shkoja me to. Kjo me beri te merrja vrapin e te ikja nga syte kembet me shprese se nuk do te... read more

Aljosha

by Arbi3x

Jul 07, 2004

Ishim te dy te shtrire ne krevat, duke pare tavanin e bardhe te hotelit. Me dukej ende e pabesueshme qð ndodhesha aty, pðrkrah njð djaloshi tundues qð rastðsia ma kishte dhuruar. M’u kujtua kur e pash per here te pare ne aeroportin e Budapestit, te ngarkuar me çante e rrethuar nga nje grup vajzash te bukra, tð cilat qeshnin me ze te larte. Ai ishte i holle dhe i gjatð, me flokð tð ngrira me... read more

Pas ores 6

by Arbi3x

Jul 07, 2004

Kur u futa ne ate internet kafe perveç vapes ndjeva se ishte pak i rehatshem. Kompjuteret e rrasur prane njeri tjetrit benin qe shoku te kontrollonte çfare behej perkrah tij. Prandaj zgjodha nje qoshe qe mu duk me e lire dhe e sigurte. Sa po beja hapjen kur prane u ul nje djale i zeshket nga rrezet e diellit, i cili ishte nje tip qe te terhiqte vemendjen. Ai pa shume ceremoni hapi linjen e vet... read more

Provimi i fundit

by Arbi3x

Feb 04, 2004

Mbi tryeze ishin shperdare librat e fletoret e Gerit, i cili po studionte per provimin e fundit te ketij viti. Ai ishte nxenes i mire dhe nuk e kishte problem me provimet, por kete here i kish mbetur nje pyetje te cilen nuk e kuptonte se si beheshin disa transformime matematike. I ishte rikthyer disa here, por pak nga vapa e pak nga tensioni i te studiuarit nuk i kishte hyre ne koke. Vendosi ta... read more

2003

Ta provoj

by Arbi3x

Dec 14, 2003

Çmimi i ri i telefonave te ben te jesh i matur me pðrdorimin e internetit. Keshtu qe kur gjej rastin perpiqem te hap ato qe njoh, ose ato qð me duken me interesant nga emrat. Por ajo e asaj dite ishte jashtð parashikimeve. Titullohej:” Ta provoj”. Ky ishte edhe nick-u i pðrdorur nð email. E hapa dhe pash njð shenim tð shkurtðr: “ Vertet provon kaq kenaqesi nð seksin gay? Unð jam i virgjer,... read more

Ate mbremje nuk kisha asgje per darke. Koha ishte e keqe dhe frynte ere e ftohte. Kjo me bente te pertoja per te dale dhe ne raste te tilla gjeja me e mire eshte te porosisesh nje pice te ngrohet qe ta sherbejne ne shtepi. Pastaj te ulesh prane televizorit per te ndjekur fjalimet, pasi nuk ka program tjeter interesant, perveç ndonje filmi te viteve 50 apo teleromaneve qð nuk durohen. Por per fat... read more